Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.10.2018 20:35:31 

Dorost 1. FC Jistebnice

Hala‚ halové turnaje žáci

V této sekci můžete nalézt info o halových turnajích, kterých jsme se kdy účastnili. Na této stránce níže jsou uvedeny jednotlivá halová utkání. V podsekci ženy Borotín pak budou shromážděné všechny utkání venkovní i halové s ženami Borotín.

4. 3. 2016
Přípravné halové utkání: Debakl v Chotovinách

 

V pátek 4. 3. jsme se vydali do Chotovin, kde jsme sehráli místo treninku přípravné halové utkání a to proti lídrovi tabulky. Bylo jasné, že nás čeká velmi těžké utkání. Navíc jsme museli odjet bez Kubů (hory), Horčičky (soustředění s Táborskem), Voj. Studenovskýho (nemoc), Vác. Studenovskýho (po operaci), Práška (zranění), Popelky (??), Jak. Duška (lázně). Zejména absence 4 hráčů základů byla velmi znát. Naopak se po operaci a dlouhých dvou měsících rehabilitace vrátil Dvořák.
Sestava: R. Mrzena - T. Ruber, D. Ruber, M. Mrzena, Jar. Dušek, O. Dušek, Dvořák, L. Fíla, Grym, T. Fíla
Branky: 48. Grym, 55. Jar. Dušek
Hrálo se 2x30 minut a hned od úvodu bylo znát, že celé utkání rozhodne pár věcí - rychlost, důraz, čtení hry, síla. Soupeř má narostlé hráče a to nám obecně dělá problém a i proto tento zápas pro nás byl velmi dobrý a měl charakter velmi dobré přípravy, jelikož právě urostlé a rychlé typy hráčů nám dělají problém. Další bylo zrychlení na míč, dlouho nám vše trvalo, pomalu jsme chodili proti míči a kolikrát měli i míč moc dlouho na noze a důraz byl jasně zřetelný. Nicméně byly pasáže, kdy zejména M. Mrzena, Jar. Dušek, Grym, O. Dušek dali důraz do hry a na hře to bylo znát a zejména úvod druhé části byl lepší, ale další problém je proměňování šancí. U soupeře pomalu platilo, co střela na bránu, to gól, my ne a ne prostřelit brankáře. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě o nějakých 17 branek! Kluci si uvědomili, jak sek olikrát odkazují na jiné v týmu.
První branka přišla ve 3. minutě a o neceliu minutu později to bylo už 2:0 pro Chotoviny, když obě branky padly naprosto zbytečně, jedna hodně lehká byla chytatelná a druhá přišla po velkém nedůrazu našich hráčů. V 7. minutě mířil Grym vedle. V 8. minutě opět chytatelná střela - 3:0. V 10. minutě dostáváme z poloviny hřiště na 4:0, následně je v šanci M. Mrzena, ale ani nadvakrát nevyzrál na brankáře a máme pouze roh. V 11. minutě jsme nechali domácího hráče velmi snadno zakončit a bylo to 5:0. V 15. minutě předvedl hezkou akci T. Ruber s M. Mrzenou, kterého ale opět vychytal brankář. V 17. minutě další laciná branka, opět chytatelná - 6:0. Na konci 18. minuty dostává míč hezky od D. Rubera Jar. Dušek, kterému ale střelecký pokus vyrazil brankář, následně O. Dušek míří mimo. Ve 20. minutě je to 7:0 a ve 22. minutě 8:0 po koukání se po protihráči. Ve 25. minutě jsme při rozehrávce daleko od sebe a domácí čtou hru a jdou do zakončení - 9:0 a do minuty inkasujeme další dvě branky po nedůrazu, velmi špatné střídání - 11:0. Ve 29. minutě míří L. Fíla těsně vedle, dále M. Mrzena v téže minutě našel velmi dobře Jar. Duška, ale brankář domácích předvádí super zákrok a máme pouze roh. Rovněž v poslední minutě předvádí domácí brankář krásný zákrok proti pokusu M. Mrzeny.
Druhý poločas měl z naší strany mnohem lepší úvod, když jsme 10 minut dokázali hrát bez onkasovanýho, ale bohužel i bez vstřelenýho gólu. Ve 34. minutě se do toho opřel Grym, který dvakrát založil akci krásnýma přihrávkama na T. Rubera, ale ani jednou nedokázal T. Ruber zakončit přesně, jednou končí míč na břevnu. Ve 40. minutě ale poprvé ve druhé půlce špatně reagujeme a hned je gól - 12:0. Ve 46. minutě dávají domácí opět lehce na 13:0. Ve 48. minutě jsme se ale také dočkali, když Grym na naší polovině vletěl do rozehrávky soupeře, prošel mezi dvěma hráči domácích a bouchnul do míč, který prošel brankáři do sítě - 13:1. Ve 49. minutě ale opět po našem nedůrazu dostáváme branku na 14:1. V téže minutě si L. Fíla krásně vyměnil míč s M. Mrzenou, ale prvně jmenovaný míří mimo. V 51. minutě jde O. Dušek sám, ale troskotá na brankáři. V 52. minutě opět hezká akce od Gryma, ale opět zasahuje brankář Chotovin, pak domácí z protiútoku dávají na 15:1. V 55. minutě výborně výhozem nachází R. Mrzena Gryma, který se dostal trošku z úhlu střelby, ale dává skrz vápno na nabíhajícího Jar. Duška, který dává na 15:2. Ale v téže minutě domácí dávají na 16:2. V 56. minutě, 58. a 60. upravují domácí na 19:2. Některé kombinace byly z naší strany hezké, ale bylo jich poměrně málo. Každopádně první jarní kolo v Chotovinách bude hodně těžké.

30. 1. 2016
3. místo na turnaji na Helsinský:

 

   V sobotu 30. 1. 2016  jsme se zúčastnili miniturnaje na ZŠ Helsinská, který pořádal Sokol Sez. Ústí. Turnaje se zúčastnily na konec týmy ve stejném složení jako před týdnem, ač Sokolu chyběli někteří hráči a my jsme vzali hlavně minule nevytížené hráče a mladší a naopak hráče ZS jako Voj. Studenovskýho, L. Fílu, Horčičku, Jardu Duška nechali odpočívat i vzhledem k výletu do Anglie. Hrálo se každý s každým 2x a to po dobu 18 minut.
Sestava: R. Mrzena - Kubů, D. Ruber, M. Mrzena, Prášek - T. Ruber, O. Dušek, Grym, T. Fíla, Jakub Dušek
Výsledky:
Jistebnice - Sokol Sezimovo Ústí 1:0
Branka: 
T. Ruber
První utkání jsme zvládli poměrně slušně, hra nebyla špatná, ale se soupeřem vyrovnaná. Ale bylo také plno nepřesností. Rozhodla branka ve 4. minutě, kdy O. Dušek zachytl míč při rozehrávce Sokola a vyslal T. Rubera do šance, ten sice vyslal lidově řečeno šmudlu, ale jdeme do vedení 1:0. Do konce utkání už branka nepadla a tak opět Sokol porážíme i v hale.
Jistebnice - Větrovy 0:3
V tomto utkání hrajeme hodně bídně, máme špatný pohyb, nedáme si přihrávku, hrajeme spíš sami na sebe a takto uspět nejde, projevilo se, že proti kompletním Větrovům nám chybí nějaký tahoun, někdo, kdo se nebojí. Vázla rozehrávka, rozestavení, chuť hrát a tak Větrovy zaslouženě vyhrály. Hned ve 2. minutě dávají tyč, ve 3. minutě jsme stáli, nereagovali na hru soupeře a je to 0:1, V 6. minutě jsme však měli šance na vyrovnání, ale po akci M. Mrzeny, Kubů, střelu Práška vytahuje brankář na roh a pak M. Mrzena ani natřikrát nedokázal překonat brankáře, velký závar, vše končí pokusem na břevně. V 8. minutě zkouší zakončit T. Ruber, brankářovi míč propadlo, ale končí na tyči. V 9. minutě pak Větrovy využily naší laxnosti ve hře a daly na 0:2. V 15. minutě jsme opět byli nedůrazní v rozehrávce a hráč soupeře prošel kolem D. Rubera velmi snadno a dává tvrdou střelou pod břevno na 0:3.
Sokol SÚ - Větrovy 1:2
Sokol SÚ - Jistebnice 3:1
Branka: 
T. Ruber
Další utkání opět nezvládáme, hra je bídná, vázne rozehrávka, soupeř je hladovější, opět nehrajeme týmově. Ve 4. minutě pykáme poprvé za chybu v rozehrávce, po druhé to je o minutu později, když si domácí borec projel mezi našimi 4 hráči, jak kdyby tam stály jen kužílky. V 16. minutě sice ranou, která propadla brankáři, vykřesal naději T. Ruber, ale v 18. minutě naděje zhasla, když jsme nedokázali dát míč do bezpečí po rohu a bylo to 3:1 pro Sokol.
Jistebnice - Větrovy 1:1
Branka:
 Grym
V posledním utkání byla hra už o něco lepší, hráli jsme více týmově a to na soupeře platilo, přesto hned na úvod jsme udělali den otevřených dveří a rozestoupili se proti protihráčovi - 0:1. Pak do minuty vyrovnal po super rozehrávce R. Mrzeny Grym, který propálil z úhlu brankáře soupeře. Do konce utkání už branka nepadla, ale z naší strany přeci jen trošku naděje. Kluci aspoň viděli, že se většinou odkazují na starší hráče a myslí, že to uhrají za ně. Je třeba, aby si každý tento turnaj vyhodnotil správně a uznal, že je třeba hodně makat. Pokud to každý pochopí, že pak bude tým ještě silnější, čeká nás dobré jaro. Tento turnaj se ovšem herně moc nepovedl. Ale hlavy nahoru, porážky a neúspěchy jsou k tomu, aby se člověk mohl zlepšovat a odrazit ode dna a šel výš. Je třeba hrát víc týmově. I tak všem děkuji.
Sokol SÚ - Větrovy 2:1
Tabulka:

1. SK Kavas Větrovy
                        2    1    0    7:4    7
2. TJ Sokol Sezimovo Ústí            2    0    2    6:5    6
3. 1. FC Jistebnice
                          1    1    2    3:7    4

11. 1. 2014
Příprava mladších žáků: Sokol Sezimovo Ús  - 1. FC Jistebnice  7:3
Branky:
M. Mrzena, T. Ruber, Horčička
Sestava: 
R. Mrzena - Kubů, M. Nešetřil, T. Grym, A. Nešetřil - Voj. Studenovský, Vác. Studenovský, L. Fíla, T. Fíla - T. Ruber, Popelka, M. Mrzena, Horčička - Novák, D. Ruber, Soldát

    V sobotu 11. 1. 2014 jsme sehráli první utkání nového roku. Tímto utkáním bylo přípravné utkání mladších žáků v hale na ZŠ Helsinská se Sokolem Sezimovo Ústí. Toto utkání mělo posloužit jednak jako příprava na turnaj, který sek oná příští týden v Soběslavi a jednak mělo dát šanci zahrát si v hale zápas i hráčům mladším nebo těm, kteří se nedostanou na turnaj. Toto utkání svůj účel splnilo, kluci si zahráli celkem 3x25 minut v hezké hale a trenérům se ukázali některé dvojice nebo i trojice pro turnaj, které mohou hrát spolu v lajně. Ze začátku bylo znát, že jsme zvyklý na malou halou a že spolu takto v hale hrajeme poprvé. Soupeř nás jasně prvních deset minut přehrával a předčil snad ve všem a po zásluze také vedl. My jsme byli měkčí v soubojích, čekali jsme na míč, nechodili jsme tolik do soubojů, které jsme i prohrávali. Pak jsme ale přišli na to, jak musíme hrát a že takto odjedeme velmi s nepořízenou, naše hra se zlepšila trochu a přišla více bojovnost. Ve druhé a třetí třetině jsme byli kolikrát i lepším týmem, vytvářeli jsme si neskutečný počet šancí, ale bohužel jsme velmi dopláceli na naší nepřesnost v zakončení nebo nedůraz a nebo velmi slabé střely, které v žádném případě nemohli skončit góly. Přesto jsme nedali několik tutovek, což nás mohlo vk onečném účtování mrzet, pokud by šlo o body. Ale v tomto zápase o skóre nešlo, přesto prohra mrzela. Nejvíce tutovek měl asi Horčička a celkově jeho lajna s M. Mrzenou, T. Ruberem a čtvrtým hráčem, který se v této lajně střídal. Několik šancí měli i další lajny, např. L. Fíla, T. Fíla, do zakončení a do souhry se velmi dobře dostával i velmi spolehlivý hráč dozadu - Voj. Studenovský. Několik šancí si vytvořili i T. Grym, M. Nešetřil. Dvakrát nebo třikrát mohl zakončit i Popelka. Ale to je jen slabý výčet šancí, kterých bylo opravdu hodně. Za to soupeř trestal v podstatě každou naší chybu. Tak to ale chodí i na turnajích a tak se musíme vyvarovat těmto chybám. Velmi dobře se do hry zapojoval také brankář R. Mrzena. Dobrý bojovný výkon podali i nováčci, pro které to byl v podstatě křest ohněm a sami viděli, že se dá hrát a zapojit do souhry nehledě na věk, kterým spadají někteří i do mladší přípravky. Doufejme, že nabitých zkušeností a postřehů dokážeme využít na turnaji a že se dokážeme poučit a naturnaji vyvarovat chybám. Děkuji hráčům za předvedený výkon. 

1. 3. 2012
Halové utkání mladších žáků: Sokol Chotoviny  - 1. FC Jistebnice  13:10 (3:3, 5:5, 5:2)
Branky: 4., 5., 28., 38. a 56. M. Kotalík, 4., 34. Kubec, 23. a 46. O. Vačlena, 36. T. Grym

Ve čtvrtek 1. 3. jsme odehráli přípravné utkání v hale. Tentokrát se poprvé v hale představili mladší žáci v hale v Chotovinách proti místnímu celku, který tvořili hráči ročníku 2000 a 2001. Pro nás posloužilo toto utkání jako přípravné pro sehrání se mužstva na halový turnaj mladších žáků, který se bude konat v sobotu 17. 3. Utkání se hrálo 3x20 minut.
Náš tým byl kompletní. Nastoupili jsme s touto sestavou úvodní: Šitta - Fořt, M. Grym, T. Grym, Kubec - Malý, L. Vačlena, M. Kotalík, O. Vačlena
Pro poslední třetinu jsme prohodili první obranu za druhou.
    Zápas se hrál docela v dobrém tempu. Na domácím týmu bylo vidět, že hráči hrají spolu déle a na našich hráčích, že takto spolu hrají vlastně poprvé. Úvod utkání nám vůbec nevyšel. Hned v 1. minutě musel předvést dobrý zákrok Šitta, k odraženému míči se dostal Fořt, který ovšem váhal s rozehrávkou a toho využili domácí a přesnou střelou se dostávají do vedení - 1:0. Poté začínáme hrát, snažíme se dostat do šance a utkání vyrovnat co nejdříve. V prvních sekundách 3. minuty využívá první čtyřka svých posledních chvilek na place a chce vyrovnat. T. Grym nachází přesnou přihrávkou Kubece, jeho šanci ovšem dobrým zákrokem likviduje domácí brankář. O minutu později ovšem první čtyřka přeci jenom vyrovnává, Fořt nalezne přihrávkou Kubece a ten po dvou hezkých kličkách přesně míří - 1:1. Po této brance střídáme a druhá čtyřka pokračuje v mírné převaze. Ještě ve 4. minutě se dostává k míči M. Kotalík a zkouší vystřelit tvrdou střelu a nemýlí se - vedeme 1:2. V 5. minutě dostaneme soupeře pod tlak v rohu hřiště, kde bojuje o míč v souboji O. Vačlena, je úspěšný, posílá skrz brankoviště přihrávku M. Kotalíkovi a ten svým druhým gólem dostává náš tým do dvoubrankového vedení - 1:3, krásná akce. V 7. minutě M. Grym hezky přihrál mezi hráči soupeře Kubecovi, ten střílí, nepodaří se dát branku, zkouší dorážet odražený míč, ale bohužel ani tato střela neprošla do stíě. V 8. minutě domácí zahrávají rohový kop, hráči nabíhají ze zadu, naši hráči nereagují a pro domácí není problém snížit - 2:3. V 10. minutě M. Kotalík opět u míče, zkouší jít do kličky, v té uspěje a dostává se ke střele ve velké šanci, ale míří vedle. A tak platí nedáš, dostaneš. V 11. minutě Šitta chytá míč, ale vzápětí špatně vyhazuje na obsazeného našeho obránce, míč zachytí domácí hráč a bez problému chybu našeho brankáře potrestá a vyrovnává na 3:3. Do konce třetiny se již nic vážného nestalo, hrál se docela vyrovnaný fotbal nahoru, dolu.
    Druhá třetina z naší strany není tak kvalitní jako první, ikdyž první desetiminutovka nebyla špatná. Ve 22. minutě domácí hráč jde sám na Šittu, ten ale předvádí dobrý zákrok. Ve 23. minutě je u míče Malý, hezkým lobem nachází O. Vačlenu, ten jde do úniku a se zakončením nemá problém, s přehledem nás dostává opět do vedení - 3:4. V téže minutě může být ale vyrovnáno, ovšem Šitta předvádí výborný zákrok. Ve 26. minutě domácí zkouší opět vyrovnat, ale trefují pouze tyč po hezké akci. Ve 28. minutě M. Kotalík bojuje v rohu hřiště u branky soupeře, z tlaku domácích obránců se dokáže dostat a z velmi ostrého úhlu zkouší tvrdě vystřelit, střela prošla za brankářova záda a vedeme opět o dvě branky - 3:5. V téže minutě nás ovšem domácí dostanou pod velký tlak, kdy musí předvést dva velice dobré zákroky Šitta, potřetí nás od inkasované branky zachrání opět branková konstrukce, opět tyč. Ve 29. minutě zazní opět konstrukce branky, tentokrát na druhé straně, Kubec zkusil vypálit velice jedovatou střelu z půlky hřiště, bohužel trefuje pouze břevno. O minutu později se domácí dostávají do úniku, zkouší z levé strany z ostrého úhlu vystřelit, trefují ovšem opět pouze tyč naší branky. V té době se hraje nahoru dolu a je rozhodně na co se dívat, o šance není nouze. Ve 31. minutě naše obrana nezachytí výhoz domácího brankáře a domácí poté nedají Šittovi šanci - 4:5. V téže minutě je ještě vyrovnáno, domácí předvedou nádhernou kombinaci a my se jen díváme, tato souhra si nezasloužila nic jiného než branku, to je třeba uznat - je vyrovnáno 5:5. Ve 32. minutě nás opět dvakrát podrží Šitta dobrými zákroky (tím střídá občas špatné rozehrávky s velmi dobrými zákroky). V téže minutě ovšem přeci jen jdou domácí do vedení, když projdou středem hřiště a přesně zakončí - 6:5. Ve 33. minutě jde domácí hráč sám na Šittu, ten dobře vyběhne a následným obětavým zákrokem nohou ještě soupeři míč vypíchne na roh. Přesto se domácí dostanou do dvoubrankového vedení, když si s naší obranou domácí hezky pohráli - 7:5. My se ovšem nevzdáváme. Ve 34. minutě T. Grym zahrává rohový kop a skrz brankoviště jeho centr dojde až ke Kubecovi, který míří přesně a snižuje na 7:6. Ve 35. minutě šanci domácích hasí Šitta. Ve 36. minutě zahráváme další rohový kop a scénář podobný tomu ze 34. minuty, ovšem s rozdílem, že míč se dostane do branky domácích po odrazu od domácího hráče, přesto připišme branku T. Grymovi - 7:7. Ve 37. minutě se domácí útočník dostává sám do úniku na Šittu, kterého si obhodil a dostává opět domácí do vedení - 8:7. V téže minutě jde dopředu s míčem T. Grym, přihrává Kubecovi, ten ale míří vedle. Ve 38. minutě zahráváme opět rohový kop a opět nám přináší ovoce, když k zahrání rohu se připravil O. Vačlena, který nejde přesnou přihrávkou M. Kotalíka a ten tělem dostane míč do branky a je opět vyrovnáno - 8:8. Ve 40. minutě můžeme jít do vedení, ale Kubec brnaku míjí ve velké šanci.
    Ve třetí třetině začínají docházet síly. Ve 41. minutě Kubec proniká po pravé straně, přihrává T. Grymovi do velké gólovky, bohužel netrefí míč. Ve 44. minutě Fořt propadá v souboji jeden na jednoho, Šitta první střelu chytá, ale na dorážku nemá nárok a domácí opět vedou - 9:8. Ve 46. minutě M. Kotalík vysílá střelu na domácího brankáře, ten míč vyráží, ale pouze k O. Vačlenovi, který se nemýlí a je opět vyrovnáno - 9:9. V 51. minutě domácí střílí z hranice brankoviště a míč projde až do branky - 10:9. V 54. minutě Šitta neudrží míč a i s mírnou pomocí našeho brankáře domácí zvyšují na 11:9. O minutu později domácí vedou již o tři branky, když po chybě Fořta domácí hráč kličkou přelstí Šittu a střílí do odkryté branky a na odvrácení inkasované branky nemění ani skluzová snaha M. Gryma zabránit gólu - 12:9. V 56. minutě O. Vačlena přihrává pod sebe M. Kotalíkovi, ten míří okamžitou střelou vedle branku domácích. V téže minutě přeci jen branku dáme ještě, O. Vačlena uniká po levé straně a nelezne před brankou M. Kotalíka, který svým pátým gólem snižuje na 12:10. V 60. minutě domácí upravují skóre na 13:10.

Hodnocení: Utkání jistě prospělo oběma stranám, náš tým měl možnost se sehrát před turnajem. Myslím si, že bylo v utkání i na co koukat. Nám přeci jen v poslední třetině docházeli síly. Projevily se větší absence u některých hráčů. Udělaly se některé chyby, o kterých jsme si řekli. Je třeba ovšem říci, že jsme měli i hezké okamžiky a nebylo jich málo, určitě jste ukázali, že na to máte, je ovšem třeba pořád pracovat poctivě. Každopádně je vidět, že bychom mohli být na turnaji rovnoceným soupeřem ostatním týmům. Je třeba především se vyvarovat některým chybám - rychleji pracovat s míčem, rychleji přihrávat, nečekat až k nám přijde soupeř. U brankáře i některých hráčů je třeba zklidnit hru, nejančit. Každopádně někteří hráči velmi příjemně překvapili svým výkonem, ovšem jmenovat nebudu :-) Nicméně je Vás třeba pochválit za předvedený výkon. Doufám, že na turnaji předvedem aspoň takový výkon jako dnes.

Na závěr utkání se kopali pokutové kopy. Z deseti pokusů domácích Šitta inkasoval 6x, z toho mohl mít krýt dva pokusy, ale je třeba uznat, že jednu, dvě penaty hezky chytil. A jak jsme kopali my? T. Grym trefil tyč, dobrá střela - O. Vačlena výborně, zásah - Malý, hezký gól, téměř šibenice -
M. Kotalík a Kubec, střed branky - L. Vačlenu vychytal brankář - Fořt míří k tyči, jak chceme, bohužel z druhé strany -
M. Grym se přidal k dvojici M. Kotalík a Kubec - Šitta míří vedle.

 

20. 3. 2011
Kvěchov: TJ Sokol Sepekov - 1. FC Jistebnice 9:6 
Branky:
2., 9. a 48. Kotalík, 32. Kubec, 42. Koudelka, 44. Buzek
Sestava:O. Podzimek - Buzek, Mácha, Kotalík, Kubec - Brouček, Vávrovský, V. Podzimek, Fořt - Petrych, Trpka, Šitta, Koudelka

V neděli 20. 3. ve večerních hodinách jsme sehráli přípravné utkání v hale na Kvěchově s týmem Sepekova. Na UMT 1. generace jsme sehráli hovinové utkání s účastníkem OP písecka. Domácí pro marodku měli pouze šest hráčů. Hrálo se 4+1. Našemu týmu chyběl pouze Tkadlec a Novák. Ač jsme měli poměrně vyrovnané čtyřky, tak se o góly starala především první lajna. Hned ve 2. minutě jsme se dostali do vedení, když Mácha našel Kotalíka a ten s přehledem dal na 1:0. V téže minutě ale po vystřídání bylo vyrovnáno - 1:1. O dvě minuty později jsme prohrávali 1:2, když naše druhá a třetí lajna nezačala utkání zcela dobře. V 9. minutě byla na place opět první lajna a bylo vyrovnáno, Mácha přihrál Buzkovi, ten dobře našel Kotalíka, který dal svůj druhý gól - 2:2. V 15. minutě jsme velmi špatně rozehráli a domácí toho využili a dostali se opět do vedení 2:3. V 18. minutě to bylo již o dva góly, když Petrych špatně rozehrál a v podstatě poslal soupeře do šance - 2:4. V 24. minutě to již bylo 2:5. V 31. minutě druhá lajna velmi špatně obsadila soupeřovi hráče a ty si s O. Podzimkem poradili - 2:6. O minutu později se opět prosadila první lajna, když Kotalík výborně našel Kubece, který šikovně snížil na 3:6. V 38. minutě jsme opět inkasovali a bylo to 3:7. V 41. minutě jsme odolali obdržené brance díky skvělému zákroku O. Podzimka, který i o minutu později přímo čaroval na brankové čáře, když vychytal Sepekov ve třech velkých šancí . Do protiútoku se dostal Koudelka a svojí šanci proměnil - 4:7. O dvě minuty později Kotalík dobře s Kubecem napadali, míč se po špatné rozehrávce domácích dostal k Buzkovi, který krásně z půlky přehodil brankáře a snížil na rozdíl pouhých dvou branek - 5:7. V 48. minutě Kubec výborně našel Kotalíka přihrávkou skrz vápno a náš kapitán s přehledem proměnil a zkompletoval svůj hattrick - 6:7. Vypadalo to, že jsme na koni a můžem vyrovnat, jenže v 50. minutě O. Podzimek snad jedinkrát chyboval, když míč střelil přímo do protihráče, od kterého se míč odrazil přímo do sítě - 6:8. O minutu později přidali domácí gól na 6:9 tvrdou střelou ze strany. V poslední minutě fantasticky zasáhl O. Podzimek, který náš tým hodně držel a předvedl po celý zápas několik výborných zákroků.

Ondřej Trpka hodnotí zápas:
Jak jsi se těšil na zápas se Sepekovem?

Jo, těšil :D
Co jsi říkal na halu na Kvěchově?
Dobrá.
Dostali jsme se na začátku do vedení, proč jsme ztratili vedení?
Nejspíš chybou obrany :D
Když se zdálo, že utkání skončí debaklem, dokázali jsme téměř vyrovnat. Jak jsi se cítil, když soupeř opět náskok zvýšil?
To neumim popsat.
Jaký máš pocit ze zápasu?
Dobrej.
Tradiční otázka - nejlepší hráč našeho celku dle tvého názoru?
Kotalík Ondra (párek)
Těšíš se již na venkovní utkání?
Jojo, hodně.
Otázka mimo zápas. Jak hodnotíš končící přípravu v hale?
My už končíme v hale??? Aha, ale jinak dobře :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. 3. 2011
Turnaj v Bernarticích

V neděli 13. 3. jsme se zúčastnili takového malého turnaje v Bernarticích. Náš tým vytvořil dva celky, stejně jako tým Bernartic, po jednom týmu se turnaje zúčastnili účastníci píseckého okresního přeboru Sepekov a Záhoří. Hrací doba byla 12 minut a hrálo se 3+1. Tento turnaj byl velmi kvalitní a to možná i díky malému počtu hráčů. Naše celky zanechaly dobrý dojem. Celý turnaj vyhrál zcela zaslouženě tým Sepekova.
Setavy našich celků:
Jistebnice A:
O. Podzimek - Brouček, Kubec, Novák - Buzek, Vávrovský, Trpka
Jistebnice B: O. Podzimek (poslední utkání Tkadlec) - Petrych, Kotalík, V. Podzimek - Mácha, Šitta, Tkadlec

Výsledky našich týmů:
Jistebnice A - Sepekov 0:4

Tento zápas náš tým zahrál zmateně. Zbytečně jsme chodili  všichni na jednu stranu a k míču a díky tomu se hráči soupeře dostávali sami do šancí. Díky špatné organizaci hry Sepekov vyhrál zaslouženě.
Jistebnice A - Bernatice B 2:0
Tento zápas podalo ,,áčko" lepší výkon, ikdyž se naši střelci trápili v zakončení. Přesto se v 6. minutě trefil, dobře umístěnou střelou k tyči, Buzek a bylo to 1:0. V předposlední minutě si vyměnil Kubec hezky míč s Broučkem a prvně jmenovaný přidal pojistku na 2:0.
Jistebnice A - Bernartice A 3:0
V duelu áček bylo lepší to naše. Další zlepšený výkon přispěl k jasné výhře. V 5. minutě Vávrovský si dvakrát vyměnil hezky míč s Buzkem a ten se nemýlil a otevřel skóre - 1:0. V 8. minutě se pokoušel zakončit nejprve Buzek, po něm Vávrovský, ale ani jeden nedokázal dát gól, to se povedlo až Novákovi, který zvýšil na 2:0. V předposlední minutě Kubec udělal hezkou kličku dvoum bránícím domácím hráčům a s přehledem zakončil na konečných 3:0.
Jistebnice A - Záhoří 1:3
Do tohoto utkání jsme měli sice dobrou první pětiminutovku, přesto jsme mohli v první minutě inkasovat, ale dvakrát výborně zasáhl O. Podzimek v brance. V 5. minutě zahrával Vávrovský přímý kop a nádherně se trefil, míč se od tyče odrazil téměř do šibenice - 1:0. Bohužel o dvě minuty později bylo vyrovnáno. V 10. minutě Záhoří nekompromisně zvýšilo dalo na 1:2. A v 12. minutě soupeř svoji výhru potvrdil krásnou střelou do šibenice - 1:3.
Jistebnice B - Bernartice A 3:1
Naše ,,béčko" mělo výborný vstup do turnaje. V prvním zápasu předvedlo velmi dobrý výkon. Jediným kazem je pouze smolná inkasovaná branka.Hned v 1. minutě se trefil Kotalík - 1:0. V 6. minutě V. Podzimek hezky našel Tkadlece a ten zvýšil na 2:0. O minutu později to bylo již 3:0, když se z přímého kopu trefil s přehledem Mácha. V 10. minutě po zbrklé rozehrávce jsme dostali gól na 3:1. Dobrý zákrok předvedl O. Podzimek.
Jistebnice B - Sepekov 0:2
V tomto utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, přesto jsme prohráli, když jsme obě branky inkasovali ve třetí minutě. Za předvedený výkon se mužstvo nemusí stydět.
Jistebnice B - Záhoří 1:3
Záhoří porazilo obě naše mužstva stejným rozdílem. Přesto jsme byli soupeřovi více než vyrovnaným soupeřem. Záhoří vyhrálo i díky tvrdší hře, která včetně skluzů by neměla patřit na halové turnaje. Prohrávali jsme od 5. minuty. V 10. minutě vyrovnal Kotalík. Bohužel jsme ihned z protiútoku dostali gól na 1:2 a následný třetí gól do naší sítě přišel v poslední minutě. Náš tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon.
Jistebnice B - Bernartice B 4:0
Náš tým si pohrál s domácím ,,béčkem", přesto mohlo utkání skončit větším rozdílem. V 1. minutě Kotalík výborně našel V. Podzimka, který dal na 1:0. V 9. minutě se Mácha dostal u naší branky k míči a rozhodl se, že zkusí jít sám, prošel celým hřištěm až před branku a po krásné akci přišel zaslouženě i gól - 2:0. V 11. minutě zvýšil na 3:0 krásnou brankou Petrych a tentýž hráč a téměř stejným způsobem zvýšil na konečných 4:0.
Jistebnice A - Jistebnice B 3:0
Jako předposlední zápas turnaje, bylo utkání našeho ,,áčka" s ,,béčkem". Za B tým nastoupil v brance po domluvě hráčů Tkadlec. V 1. minutě otevřel skóre Kubec - 1:0. V 2. minutě si míč do vlastní sítě srazil Kotalík a bylo to 2:0. V 7. minutě dalo áčko díky Novákovi na konečných 3:0.

Ostatní výsledky:
Bernartice A - Záhoří 0:5
Bernartice B - Záhoří 0:7
Bernartice A - Sepekov 0:6
Bernartice B - Sepekov 0:10
Bernartice A - Bernartice B 0:2
Záhoří - Sepekov 2:3

Střelci našeho týmu:
A:
Kubec 3
     Buzek, Novák 2
     Vávrovský 1
B: Kotalík, Mácha, Petrych 2
    Tkadlec, V. Podzimek 1

Tabulka:

tým výher remíz proher skóre body
1. Sepekov 5 0 0 25:2 15
2. Záhoří 4 0 1 20:5 12
3. Jistebnice A 3 0 2 9:7 9
4. Jistebnice B 2 0 3 8:9 6
5. Bernartice B 1 0 4 2:23 3
6. Bernartice A 0 0 5 1:17 0

Nějaký rozhovor snad udělám během týdne. 
Jak turnaj vidí jiní?
Ohlasy na stránkách Sepekova
Foto 

Jak zápas viděli hráči? (Odpovědi jsou, tak jak mi sami hráči napsali, pouze jsem upravil pravopis mírně)
Pozn.: Odpovědi berte s rezervou :-)

Vít Brouček za ,,A"
V neděli se odehrál turnaj v Bernarticích. Jak hodnotíš učinkování svého týmu?

Dobrý, hlavně že jsme byli lepší než B tým.
Co říkáš herní kvalitě turnaje a organizaci vůbec?
Dobrý.
Nejlepší zápas?
Všechny zápasy byly dobrý, kromě se Sepekovem.
Nejhorší zápas?
Jednoznačně se Sepekovem.
Dojmy ze svého výkonu?
-
nezodpovězeno
Nejlepší hráč tvého mužstva?
Asi Štěpán, hrál dost dobře.
Nejlepší hráč druhého našeho týmu?
Asi (párek) - za ten gól co si dal, určitě nej hráč z druhého týmu :D
Co chybělo v herním projevu mužstva?
Zakončení.
Vyhovovala hra 3+1, jak tento počet hráčů hodnotíš?
Docela jsme si na to zvykli.
Co říkáš umístění svého týmu?
Dost dobrý.

Vojtěch Petrych za ,,B"
V neděli se odehrál turnaj v Bernarticích. Jak hodnotíš učinkování svého týmu?

Jo dobrý.
Co říkáš herní kvalitě turnaje a organizaci vůbec?
Jo dobrý.
Nejlepší zápas?
ee
Nejhorší zápas?
ee
Dojmy ze svého výkonu?
Docela dobrý.
Nejlepší hráč tvého mužstva?
Nwm, asi všichni.
Nejlepší hráč druhého našeho týmu?
Nikdo!!!:DDDDDD
Co chybělo v herním projevu mužstva?
Nwm
Vyhovovala hra 3+1, jak tento počet hráčů hodnotíš?
Me to teda nevyhovovalo.
Co říkáš umístění svého týmu?
Hustý.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. 2. 2011

  FC Bechyně -     1. FC Jistebnice 20:5 (2:1, 5:0, 7:2, 6:2)
Branky za náš tým:
Kubec 2, Buzek, Petrych z pen., Novák
Sestavy: Bechyně: Vanýsek - Pindej, F. Novák, T. Vítek, Homolka - Římánek, T. Filip, R. Šťastný, M. Vítek - Benda, Jakub Hruška
            Jistebnice: O. Podzimek - Brouček, Petrych, V. Podzimek, Novák - Buzek, Trpka, Kotalík, Kubec - Tkadlec

V neděli 13. 2. jsme sehráli přípravné halové utkání v Bechyni s místním týmem, který hraje 1. A třídu žáků. Domácí celek ukázal v zápase, že je již zkušeným mužstvem v hale a většinu utkání nás jasně přehrával. Utkání se hrálo 4x20 minut. Náš tým se musel vypořádat s absencemi Vávrovského, Šitty, L. Máchy a Koudelky.
První čtvrtina utkání jsme byli rovnoceným soupeřem, ikdyž jsme od 2. minuty prohrávali 1:0. V 5. minutě domácí mohli zvýšit, ale nepovedlo se jim to. O 2 minuty déle se musel ukázat náš brankář dobrým zákrokem. V 8. minutě mohlo být vyrovnáno, ale Tkadlec byl málo důrazný před brankou a nedokázal přetlačit protihráče. V 11. minutě našel Trpka krásně Nováka, který střílel těsně vedle. O minutu později předvedl krásnou výměnu balonu Novák a Kubec a druhý jmenovaný i vystřelil z otočky, ale výborně zasáhl domácí brankář. V téže minutě se výborným zákrokem ukázal i O. Podzimek. V 16. minutě ale náš brankář inkasoval podruhé, když domácí prošli po levé straně, tento hráč našel na středu volného spoluhráče a ten neměl problém zakončit. 2:0. V 18. minutě prošel Petrych kolem pravé stěny sám až před branku, tu ale minul. Poslední dvě minuty patřili Buzkovi, který nejprve otestoval své střelecké možnosti střelou těsně nad a podruhé se již trefil, když nejdříve z autu dal tyč, ale z dorážky se nemýlil a bylo to 2:1. V poslední minutě ještě musel opět výborně zasáhnout O. Podzimek.
Druhá část byla z našeho pohledu již slabší, přesto hned na začátku mohlo být srovnáno, když si Kotalík vyměnil krásně míč s Kubecem, ale náš kapitán nejprve nedokázal prostřelit bránícího hráče, který zaskočil za brankáře, pak nastřelil tyč z dorážky. V 23. minutě výborným zákrokem vyrazil míč O. Podzimek, ale pouze k neobsazenému protihráči před branku a ten se trefil na 3:1. V téže minutě musel zasahovat opět O. Podzimek. O čtyři minuty později už to bylo 4:1, když domácí předvedli akci polajně, přihrávka na střed, kde byl volný hráč, gól. Nadále výbornámi zákroky držel O. Podzimek náš tým od více branek. V 31. minutě to bylo 5:1 po akci stejné u předchozí branky. O dvě minuty později svoje šance promarnili V. Podzimek a Brouček a tak přišel trest, když si na 6:1 srazil míč do vlastní branky Kotalík. O minutu později to bylo již 7:1, když domácí předvedli souhru stejnou 4. a 5. brance. Dále opět vychytával domácí O. Podzimek. V předposlední minutě druhé části Trpka našel dobře Tkadlece, ten ale velmi laxně zakončil z první a míč skončil vedle branky.
Ve třetí části si s námi soupeř hezky pohrával. Ve 42. minutě to bylo 8:1, stejná chyba jako vždy. A aby se tato chyba neopakovala málokrát, tak jsme svým nedůrazem umožnili soupeři opět skórovat a bylo to 9:1. Ve 45. minutě sice O. Podzimek vyrazil míč po tvrdé střele, ale soupeř dokázal odražený míč umístit do sítě-10:1. O minutu později se prosadil svojí technikou Novák, našel Tkadlece, ale ten opět laxně zakončil vedle. Ve 48. minutě V. Podzimek našel Nováka, ale ten netrefil prázdnou branku. O minutu později Novák byl faulován ve vápně a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Petrych na 10:2. O minutu později ale vyrobil naprosto zbytečný faul Trpka a kopali penaltu i domácí a také s přehledem proměnili-11:2. V 52. minutě se protáhl Kubec po lajně, našel Kotalík, ten vrátil Kubecovi a bylo to 11:3. V 53. minutě to bylo 12:3. O dvě minuty domácí prudce zakončili ze strany a míš prošel až do branky-13:3. Do přestávky domácí přidali další gól na 14:3.
Poslední čtvrtina byla z naší strany spíše odfláknutá a projevila se chybějící fyzička, přesto jsme měli šance, ale neproměnili jsme je a to V. Podzimek po přihrávce od Kotalíka. Kotalík sám se krásně dostal do šance, ale trefil pouze tyč. Dále předváděl dobré zákroky i O. Podzimek. V 65. minutě Trpka nedůsledně pokryl hráče a bylo to 15:3. Další branka padla po chybě Petrych, který ztratil míč a umožnil jít domácím do přečíslení 3 na 1. V 72. minutě domácí brankář vyběhl a špatně rozehrál, Kubec zachytl míč a snížil na 16:4. Dále bojovností Kubece a Nováka jsme přidali i pátý gól Novákem. V posledních šesti minutách domácí přidali další 4 branky po našich chybách.

Zápas očima trenéra Bechyně: V rámci tréninku jsme odehráli přípravné utkání s účastníkem OP Tábora , mužstvem Jistebnice. Nastoupili jsme s mixem starších a mladších žáků , odpočívat jsme nechali dojíždějící kluky ( brankáře Fuku , Romču Drozda , Petra Zemana a Pepu Hrušku . Dále chyběli nemocní David Krejčí , Vojta Dynda , odpočívaly také naše opory Honza Šťastný , Petr Byrtus a Štěpán Kodad ). Soupeř se prezentoval slušným výkonem a hlavně v první dvacetiminutovce nám dal zabrat. V dalších částech zápasu se již začala projevovat naše převaha a zkušenosti z mnoha letošních halových zápasů. Chválím celý tým a také čtyři zúčastněné mladší žáky za předvedený výkon.

Očima brankáře O. Podzimka: 
S jakým očekáváním šel tým do utkání?

Být vyrovnaní soupeři
Co říkáš na výkon našeho mužstva?
Nevím, oni běhali sem a tam, my zůstávali pořád na místě.
V zápase jse měl hodně zákroků, přesto jsi inkasoval 20 branek. Jaké z toho máš pocity?
Radost z toho nemám, tu poslední čtvrtinu jsem už nemohl.
Co je třeba zlepšit a co nám v zápase chybělo?
Pohyb, logické uvažování.
Tvůj názor na takováto utkání?
Propadák.
Kdo byl dle tvého názoru nejlepší hráč v utkání s Bechyní?
Asi ,,blonďák" Vojta, ale občas se zapomněl vrátit na post a Bechyně šla v přečíslení.

 

 

 
TOPlist