Dorost 1. FC Jistebnice

Turnaj v Chotovinách

12. prosince 2009
                                                                                      Žáci v Chotovinách poslední

V sobotu 12.12. se žáci zúčastnili halového turnaje v Chotovinách. Tento turnaj byl velice kvalitně obsazen, kromě našeho týmu se ho zúčastnili týmy, které hrají 1.A třídu a KP žáků. Náš tým se musel vypořádat s několika změnami na poslední chvíli zaviněné nemocí několika původně nominovaných hráčů. Přesto některé zápasy byly dobře sehrané i z naší strany. Celkem bylo přihlášeno 8 týmů. Hrálo se systémem každý s každým a to 1x10 minut. Všechny zápasy rozhodoval Katolický. Náš tým sehrál zápasy v tomto složení:
O. Podzimek - F. Maňák, V. Novák, Trpka, Turnovec, Brouček, Petrych, Kubec, R. Novák

Výsledky:
Chotoviny A - FK Tábor B 1:2
FK Tábor A - Chotoviny B 4:0
Sedlec-Prčice - Sokol SÚ 2:0
Chýnov - Jistebnice 1:0
První zápas jsme odehráli poměrně dobře. Chýnovu jsme byli překvapivě velmi vyrovnaným soupeřem, jak herně, tak i počtem šancí. Bohužel tento zápas musela rozhodnout nějaká chyba a tu udělal náš tým a tak se Chýnov mohl radovat z velmi těsné výhry, když se trefil Werner. Ke konci zápasu jsme měli velkou šanci na vyrovnání, ale Turnovec trefil jen tyč.

Chotoviny B - Chotoviny A 0:5
Sokol SÚ - FK Tábor A 0:2
FK Tábor B - Chýnov 2:0
Jistebnice - Sedlec-Prčice 0:1
Druhý zápas skončil jako první. Opět jsme prohráli zbytečně hrubou chybu, když jsme se vytáhli do útoku a návrat do obrany chyběl. Soupeř nás přečíslil a díky trefě Křížka jsme opět velmi těsně prohráli. Výkon našeho týmu nebyl špatný, ale již nebyl tak kvalitní jako v prvním zápase, objevilo se více chyb.

Chotoviny A - Sokol SÚ 0:0
Chotoviny B - FK Tábor B 1:6
Sedlec-Prčice - Chýnov 1:3
FK Tábor A - Jistebnice 5:0
Jasné utkání. V tomto duelu soupeř ukázal, že tento tým je úplně o něčem jiném. Ve všem nás přehrával a velký rozdíl soutěží se musel projevit.

Sokol SÚ - Chotoviny B 2:1
Chýnov - FK Tábor A 0:4
FK Tábor B - Sedlec-Prčice 1:1
Jistebnice - Chotoviny A 2:4
Tento zápas jsme velmi zbytečně prohráli. dostali jsme se brankou Turnovce do vedení. Domácí tým ale skóre utkání otočil na 1:2. Toto utkání z naší strany nemělo úplně velké nasazení, přesto byl zápas vyrovnaný. Kubecovi se podařilo vyrovnat. Ale tento gól jako by náš tým vynesl do oblak a během minuty dal soupeř zásadní smeč. Díky našim hloupým a zbytečným chybám daly Chotoviny dva góly a vyhráli 4:2, ikdyž jsme měli získat alespoň bod. Za soupeře se trefil Svatek 3x a jednou Jelínek.

Chotoviny A - Chýnov 3:1
FK Tábor A - Sedlec-Prčice 3:0
Sokol SÚ - FK Tábor B 2:1
Chotoviny B - Jistebnice 2:1
Toto utkání bylo z naší strany velmi špatně sehrané, strašný výkon. Přitom jsme měli být jasným dirigentem hry a zvítězit, dle dosud předváděných výkonů. Turnovec nás sice dostal do vedení, ale to bylo z naší strany vše. Poté jsme dělali naprosto zbytečné chyby a domácí bohužel zaslouženě vyhráli 2:1, když se trefil 2x Trojan.

Chýnov - Chotoviny B 3:0
Sedlec-Prčice - Chotoviny A 0:3
FK Tábor B - FK Tábor A 0:3
Jistebnice - Sokol SÚ 1:3
V tomto utkání jsme zahráli už lépe po nevydařených výkonech s celky Chotovin. Přesto jsme se nevyvarovali opět zbytečným chybám, kdy jsme soupeře pustili do jasného přečíslení. Za nás se trefil díky svému důrazu dobře napadající Kubec. Za hosty se trefili Oďas 2x a Hakl.

Chotoviny B - Sedlec-Prčice 0:1
Sokol SÚ - Chýnov 1:3
Chotoviny A - FK Tábor A 0:7
Jistebnice - FK Tábor B 1:0
Velké překvapení na závěr. V posledním našem utkání jsme hráli s béčkem FK Tábor. Utkání se vyvíjelo úplně jinak, než asi každý z přítomných čekal. Náš tým najednou velmi dobře bránil, předváděl dobře organizovanou hru, k vidění byli dobré kombinace včetně přesných přihrávek. Takhle měla vypadat předchozí utkání. Navíc se trefil Turnovec a náš tým tak zaslouženě vyhrál 1:0.

Jistebnice - Kubec

Dále nejlepším brankářem byl vyhlášen Sedloň z týmu FK Tábor A. Nejlepší střelcem se stal s 11 zásahy Svatek z týmu Chotoviny A.

8. 1. FC Jistebnice 1 0 6 5:16 3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.prosince 2008

V neděli 14. 12. 2008 se nejmladší zástupce našeho fotbalového oddílu vydal na halový turnaj do Chotovin. Na tomto turnaji se utkalo 8 týmů systémem každý s každým. Hrací doba jednoho zápasu byla 1x10 minut. Hrálo se 4+1 hráčů v poli s hrou s mantinely.
Bohužel jsme se museli vypořádat s řadou chybějících opor(Turnovec,Podzimek,R.Novák,V.Novák)
Celý turnaj jsme odehráli v této sestavě:Tkadlec-Brouček, Petrych, Slávik, Němeček, Cicko, Vavřík, Kotalík, Kubec, Souček

Výsledky:
Chotoviny ml.-Jistebnice 1:2
Branky:2.Carva-1.Němeček,4.Kotalík
Hned v 1.minutě jsme se ujali vedení střelou Němečka, který překvapil brankáře domácích. Ovšem také domácí z první střely dali gól po naší hrubé chybě. Ale na tuto vyrovnávácí branku jsme dokázali odpovědět a Kotalík po krásné akci vstřelil vedoucí a nakonec i vítěznou branku. Do konce zápasu se hrál vyrovnaný a neurovnaný fotbal, který skončil naší těsnou výhrou.

Jistebnice-Vrchotovy Janovice 1:4
Branky:8.Souček-Písařík 2,Topol,Kováč
V tomto zápase byla k vidění opět neurovnaná hra s řadou nepřesností, za které jsme bohužel platili. V 3.minutě po chybné rozehrávce od branky jsme dostali první branku. Hned o tři minuty déle jsme dostali další gól na 0:2. V 8.minutě vykřesal naději Souček, jenže asi se čekalo, že vyrovnání přijde samo a tak opět po chybné rozehrávce Janovice opět zvýšili. V 10.minutě navíc ukončili skóre na 1:4.

FK Tábor "97"-Jistebnice 1:0
Branka:9.Mácha
S horkým favoritem na přední pozice jsme sehráli vyrovnaný zápas, ve kterém jsme předvedli o mnoho lepší výkon než v předešlých utkánich. Byla vidět chuť po vítězství a dlouho to vypadalo na remízu. Ale v minutu před koncem došlo opět k naší chybě, kterou Mácha nekompromisně potrestal.

Jistebnice-Větrovy 0:1
Branka:Pfeifer
V tomto utkání jsme byli lepším týmem. Náš tým si vytvořil i několik šancí, především tyč z 5.minuty hodně mrzí. A tak se ukazálo, že stále platí nedáš, dostaneš, když Větrovy nakopli míč, který nezachytil Cicko a Pfeifer sám tváří v tvář nedal Tkadlecovi šanci a rozhodl utkání.

Sedlec-Prčice - Jistebnice 1:0
Branka:Kabíček
V pátém utkání jsme se utkali s týmem, který po celý turnaj předváděl nejlepší hru, ale náš tým se tohoto soupeře nezalekl a na kvalitě zápasu se podílel svojí bojovností, která ale opět k úspěchu nevedla. Za tento zápas je třeba kluky pochválit, protože opravdu jezdili, ikdyž si nevytvořili větší šanci. Tento zápas rozhodla nádherná akce, kterou zakončil Kabíček.

Jistebnice-Chotoviny st. 0:3
Branky:Kment 2,Pinc
V tomto zápase opět rozhodlo proměňování šancí. Chotoviny měli čtyři šance,proměnili tři. My jsme měli podobný počet šancí, ale neproměnili ani jednu.

Mladá Vožice-Jistebnice 4:0
Branky:Svatek 2, Větrovský 2
V tomto zápase už bylo vidět, že je to poslední zápas dne a tak už chybělo větší nasazení. Opět jsme dostali několik velmi smolných branek, ale tak už to ve fotbale chodí.

Ostatní výsledky:
Chotoviny st.-Tábor 2:2, Větrovy-Sedlec-Prčice 0:3, Janovice-Ml.Vožice 1:2 Tábor-Chotoviny ml. 1:0, Sedlec-Prčice-Chotoviny st. 1:0, Ml.Vožice-Větrovy 2:0 Chotoviny ml.-Sedlec-Prčice 0:2, Chotoviny st.-Ml.Vožice 2:0, Větrovy-Janovice 0:2 Ml.Vožice-Chotoviny ml. 2:1, Sedlec-Prčice-Tábor 1:1, Janovice-Chotoviny st. 0:0 Tábor-Ml.Vožice 1:0, Chotoviny ml.-Janovice 0:4, Chotoviny st.-Větrovy 2:0 Janovice-Tábor 3:2, Větrovy-Chotoviny ml. 3:0, Ml.Vožice-Sedlec-Prčice 0:3 Tábor-Větrovy 4:1, Chotoviny ml.-Chotoviny st. 0:4, Sedlec-Prčice-Janovice 1:1

8. Sokol Chotoviny ml. 0 0 7 2:18 0

Pozn:Při rovnosti bodů rozhodovaly vzájemné zápasy, v případě rovnosti bodů u tří týmu rozhodovala minitabulka vzájemných zápasů těchto tří mužstev.

Tento turnaj byl novou zkušeností pro naše hráče. Někteří na takovémto turnaji vůbec poprvé a tak si alespoň vyzkoušeli atmosféru. V zápasech se střídali dobré výkony s horšími. Každý tým byl po turnaji odměněn cenami. Nejlepším střelcem turnaje byl Kováč z týmu Sokol Vrchotovy Janovice. Také se vyhlašovali nejlepší hráči jednotlivých týmů. V našem týmu byl vahlášen nejlepším hráčem Ondřej Kotalík.