Žáci 1. FC Jistebnice

Turnaj

17. 8. 2013 23:20
III. ročník turnaje starších žáků - 2. místo
    V sobotu 17. 8. 2013 se odehrál v Jistebnici již 3. ročník turnaje starších žáků. I letos měl turnaj jednoho premiérového účastníka. Kromě našeho celku se turnaje zúčastnil podruhé nedaleký TJ Sokol Jesenice a poprvé Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice. Posledně jmenovaný tým pokračuje v tradici, která provází i červnový turnaj v Praze a to tu, že nováček vždy turnaj vyhraje. Loni to byl Sokol Jankov a letos Sedlec-Prčice. Každý tým odehrál dvě utkání, která se hrála 2x20 minut. Všechna utkání dobře odřídil Jaroslav Pinc z Nadějkova. Oproti loňskému ročníku přišlo i více lidí, přesto na Jistebnici byla návštěva velmi malá. Je škoda, že místní nepřichází naše mládežnické oddíly moc podpořit, což je škoda, protože se odehrály velmi pohledné zápasy s dobrou úrovní. Celý turnaj se odehrál za velmi hezkého počasí na výborném trávníku a i to prospělo kvalitě turnaje. A nyní již k jednotlivým zápasům.

1. FC Jistebnice - TJ Sokol Jesenice 4:0 (1:0)
Branky:
O. Vačlena 2, M. Kotalík, T. Grym
Sestava - 1. FC Jistebnice: Šitta - L. Vačlena, J. Malý, Fořt, Kubů - R. Mrzena, M. Grym, O. Vačlena, M. Mrzena - T. Grym, M. Kotalík
Střídali: Vaněk, L. Fíla
Sestava - Jesenice: Jiroušek - Karolína Jarolímková, Kroužil, Hulínský, Kristýna Jarolímková, Jirásek, Pavel Bursík, Hulínská, Burda, Neužilová,  Ondřej Bursík, Sosnovec, Jarolímek
    Do turnaje jsme vstoupili oslabeni o několik hráčů, celkem o 6). Po půlroční pauze se k aktivní činnosti vrátil M. Kotalík a patřil k hlavním oporám a hlavně prokázal své kvality a ukázal, že bude velmi platným členem týmu. Dále si premiéru za starší žáky odbyl loňský tahoun přípravky L. Fíla. Do utkání jsme vstoupili aktivně, bylo vidět, že nám zápas není lhostejný, ale stejně soupeř, kterému též chybělo několik hráčů hrál velmi dobře a chtěl utkání vyhrát. První poločas byl velmi vyrovnaný a přinesl divákům hezkou podívanou. Ze začátku jsme hráli jednoduše a bylo znát, že je to náš letošní první zápas. V prvním poločasu nám pomohlo, že se dokázal prosadit již jmenovaný M. Kotalík, který otevřel skóre utkání - 1:0. Tento gól dal velmi chytře. Celkově v prvním poločase jsme měli několik hezkých akcí a to především díky souhrám O. Vačleny, M. Kotalíka, T. Gryma, M. Mrzeny s podporou dobrých přihrávek od stopera Malýho, který má těžký úkol - nahradit loňského kapitána Podzimka.
    Druhý poločas opět přinesl hezké akce a velmi dobrý fotbal. My jsme začali více kombinovat, dávat si přihrávky i do trojúhelníků a na některé akce byla i radost se dívat. O. Vačlena přidal dva góly a trefil se také T. Grym. A to vše bylo po krásných, rychlých akcí. Jednou to O. Vačlena vzal na sebe, další akce a gól O. Vačleny padl po krásné souhře několika našich hráčů a T. Grym se trefil po ose R. Mrzena - O. Vačlena - T. Grym - velmi povedené. Jesenice ovšem taky několikrát v druhém poločase zahrozila a to především díky své tahounce, Kristýně Jarolímkové. Ovšem vzadu jsme hráli poměrně pozorně, ikdyž se nějaké chyby vloudily. Toto utkání se nám povedlo a i díky Jesenici bylo k vidění kvalitní utkání. My jsme udělali dobrý krok k tomu, abychom neobhájili loňské poslední třetí místo a O. Vačlena si udělal dobrou pozici pro titul nejlepšího střelce.

TJ Sokol Jesenice - Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec - Prčice 1:2
Branky:
Kristýna Jarolímková - Starý, ??
    Po prvním utkání přišlo na řadu přivítání týmů a krátký úvod a přivítání všech příchozích. Po delší pauze mezi zápasy proti sobě nastoupili soupeři z okresu Příbram. K vidění bylo utkání, které se hrálo stylem nahoru, dolu a to ve velmi dobrém tempu. K vidění bylo i spoustu krásných akcí, hodně tyček a břeven. Sedlec měla trochu více ze hry, ale měla velkou smůlu v zakončení. Jesenice též hrozila několikrát a velmi nebezpěčně. Sedlec se dostala do vedení 2:0 a zdálo se, že je hotovo, ale Jesenice snížíla zásluhou Jarolímkové a z utkání bylo drama až do závěřečného hvizdu. Jesenice byla několikrát blízko k vyrovnání a i diváci pomalu začali věřit, že se tak stane a přijdou na řadu pokutové kopy. Ale nestalo se tak.

1. FC Jistebnice - Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice 2:9 (1:3)
Branky:
M. Kotalík, O. Vačlena
Sestava: Šitta - L. Vačlena, Malý, Fořt, Kubů - M. Mrzena, M. Grym, O. Vačlena, R. Mrzena - T. Grym, M. Kotalík (L. Fíla, Vaněk)
    Poslední utkání turnaje bylo jakýmsi finálem turnaje, jelikož oba týmy bojovali o prvenství v turnaji. Ovšem výsledek hovoří zcela jasně. Utkání se pro nás nevyvýjelo dobře a již od 5. minuty jsme prohrávali díky brance Starýho 0:1. Celkově jsme si nějakou tu šanci vytvořili, ale soupeř nás přehrál a zaslouženě vyhrál, když nám největší problémy dělal především útočník Sedlce Pavel Starý. V 11. minutě to bylo již 0:3 a zdálo se, že ej po utkání. Byli jsme velmi nedůrazní a měkký v osobních soubojích, chyběla nám lehkost v kombinaci. Přesto jsme se snažili něco udělat s výsledkem a celkově s utkáním. Zhruba od 14. minuty jsme začali hrát lépe a soupeře možná začínali i přehrávat, začali jsme se lépe pohybovat a toho jsme využili. V 19. minutě jsme dali hezký gólík do šatny, když Šitta dal velmi dlouhý výkop z ruky a míče se chopil M. Kotalík, který utekl z poloviny hostující obraně a dokázal šikovně prostřelit brankáře Sedlce a snížil na 1:3. V tu chvíli jsme cítili šanci a chtěli jsme po přestávce s vývojem utkání ještě zatočit. Bohužel hned dvě minuty po přestávce, tedy ve 22. minutě inkasujeme, když Kubů nezachytla míč jdoucí skrz vápno a Starý s přehledem svojí šanci proměnil - 1:4. O tři minuty později, tedy ve 25. minutě ovšem předvádíme hezkou akci M. Kotalíka s O. Vačlenou a druhý jmenovaný dává svůj třetí gól na turnaji - 2:4. Ve 29. minutě ale zase po nedůrazu inkasujeme a soupeř opět odskakuje na rozdíl 3 branek - 2:5. O dvě minuty později je to již 2:6, kdy jsme nezachytli krásnou přihrávku do ulice. Ve 33. minutě si dáváme vlastní gól po rohu - 2:7 a v 36. minutě Sedlečtí hráči lehce prošli přes nás až v podstatě na brankovou čáru - 2:8. Ke konci inkasujeme ještě jednu branku a dostáváme tak velmi tvrdý úder 2:9.

Hodnocení: Na turnaji byl k vidění velmi kvalitní fotbal a oba hostující oddíly předvedly velmi kvalitní výkony, za což jim patří poděkování, že tak přispěli k dobré úrovni turnaje. Oba týmy ukázali dobré týmové výkony a někteří hráči(ky) předvedli i skvělé individuální výkony. Na konci turnaje proběhlo tradiční vyhlášení výsledků. Byla předána cena pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal Pavel Starý z týmu Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, který obdržel diplom a hezkou památečnou trofej. Poté byli oceněni nejlepší hráči každého týmu. Bohužel se muselo improvizovat, jelikož místní pekárna nedovezla, spíše zapomněla na výrobu velkých koláčů, čímž přichystala problém. Vše se vyřešilo a hráčům přeci jen byla předána cena. Nejlepší hráči dostali diplom a táci s logem pětilisté růže, znaku Jistebnice. Nejlepším hráčem domácího celku byl zvolen Ondřej Vačlena, za TJ Sokol Jesenice Kristýna Jarolímková a za Tělovýchovnou jednotu Sokol Sedlec-Prčice Zdeněk Všetečka. Na závěr přišlo ocenění týmů. Na 3. místě se umístil oddíl TJ Sokol Jesenice s 0 body a skóre 1:6, 2. místo obsadila domácí 1. FC Jistebnice se 3 body a skóre 6:9 a na 1. místě se umístila Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice s 6 body a skóre 12:3. Každý tým obdržel diplom a pohár. Doufejme, že turnajová tradice vydrží i pro další rok a přinese takové dobré sportovní výkony jako letos.
Hodnocení našeho týmu: Předvedli jsme poměrně solidní výkon, především v prvním zápase jsme zahráli dobře, druhý zápas se nám tolik nepovedl. Musíme zlepšit důraz a odhad na míč, to nám dělalo asi největší problémy. Nicméně zápasy přinesly i dobrá zjištění: dobrý návrat a výborný výkon M. Kotalíka, velmi dobrá premiéra L. Fíly, který ukázal, že v případě nouze může zaskočit za starší žáky a dále i to, že dokážeme dobře kombinovat a to nejen dvěma, třemi hráčema, ale do kombinace se dokáže zapojit i více lidí. Velmi spolehlivý výkon podal O. Vačlena, který se díky věku pomalu dostává mezi největší tahouny týmu. Všem děkuji za předvedené výkony a doufám, že v sezóně navážeme na výkon z utkání s Jesenicí.

pořadí výher proher skóre body
1. Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice 2 0 11:3 6
2. 1. FC Jistebnice 1 1 6:9 3
3. TJ Sokol Jesenice 0 2 1:6 0

II. ročník turnaje žáků v Jistebnici - 11. 8. 2012

V sobotu 11. 8. 2012, tedy téměř přesně po roce jsme hostili turnaj žáků, který si odbyl svůj druhý ročník. Turnaje se nemohla zúčastnit Praga Vysočany, jelikož mají soustředění až o týden déle a tak nemohla obhajovat svoje loňské vítězství. Turnaje se zúčastnili opět tři celky a to náš tým, Sokol Jesenice a Sokol Jankov. Šlo tedy i o porovnání tří různých oddílů z různých okresů. Oproti loňskému ročníku se prodloužila hrací doba o pět minut, jelikož odpoledne muži turnaj jako v loňském roce nepořádali. Hrálo se tedy 2x25 minut. Všechna utkání odřídil Jaroslav Pinc z Nadějkova, za což mu patří poděkování. Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
Sokol Jankov: Martin Bébr - Marek Šimánek, Vojtěch Nerad, Lukáš Havránek, Tomáš Mrázek, František Voříšek, Jiří Zajíc, Tomáš Náhlovský, Veronika Šimánková, Josef Chotívka, Erik Nguen, Josef Adam, Igor Dirix, Miroslav Křivan
Sokol Jesenice: Jaroslav Němec - Kateřina Hrstková, Ondřej Dřevojan, Denisa Peterková, Karolína Jarolímková, Marek Kroužil, Tomáš Hrstka, Tereza Zrůbková, Kristýna Jarolímková, Dominik Hulínský, Klára Hulínská, Václav Burda, Pavel Peterka, Ondřej Bursík, Šimon Sosnovec

1. FC Jistebnice - Sokol Jesenice 0:2 (0:1)
Branky:
22. a 30. Zrůbková
Sestava: Tkadlec (Podzimek) - L. Vačlena, Podzimek, Kubů, Malý - M. Mrzena, O. Vačlena, Rad. Novotný, M. Grym - Studenovský, T. Grym
Střídali: Vaněk, Nešetřil, R. Mrzena, M. Novotný
    První utkání turnaje jsme obstarali my s Jesenicí. Jesenice překvapila sestavou, ve které se objevilo celkem 6 děvčat, což je nezvyklé. Je třeba říci, že především Hrstková a Zrůbková tvořili hru Jesenice a podali velmi dobré výkony. Plusem na zápasech bylo to, že jsme soupeře neznali a on neznal nás. Pokusili jsme se na Jesenici hned vlétnout a dát nějaký gól. Do 7. minuty jsme soupeře tlačili, ale bohužel jsme nedokázali vážněji ohrozit branku a vyslat nějakou jedovatou střelu, která by hrozila gólem. Po těchto sedmi minutách se poprvé osmělili hosté a poprvé zahrozili. V 11. minutě se zranil při odkopu Tkadlec a do branky se musel stáhnout z pole Podzimek a tím naše šance klesali, neboť by na Podzimkovi měla naše hra stát, ale na tomto turnaji tomu až tak nebylo. Naštěstí překvapili jiní a ukázali, že mohou podávat dobré výkony. Často k míči se dostával M. Mrzena a spolehlivě na stoperu hrál Malý, který by měl být pro sezonu oporou. Dále se hrála vyrovnaná hra mezi vápny a k žádné vážnější situaci nedošlo až ve 22. minutě hosté předvedli skvělou akci a především rychlou, kterou kapitánka Zrůbková zakončila přesnou trefou do branky Podzimka - 0:1. Druhý poločas byla Jesenice opticky lepší, vytvářela si více šancí, my jsme v podstatě nedokázali vážně ohrozit branku brankáře Němce. Ve 30. minutě navíc po nádherných narážečkách zakončila přesně opět kapitánka Zrůbková - 0:2. O pět minut později mohl být náskok Jesenice ještě větší, ale po velmi dobré střele Zrůbkové se vytáhl velmi dobrým zákrokem Podzimek. Do konce zápasu se již nic nestalo a tak Jesenice vyhrála 2:0.

1. FC Jistebnice - Sokol Jankov 0:8 (0:6)
Branky:
2., 7. a 21. Nguen, 22., 35. a 49. Dirix, 4. a 24. Voříšek
Sestava: M. Grym - L. Vačlena, Malý, Rad. Novotný, Kubů - M. Mrzena, O. Vačlena, Podzimek, Nešetřil - Studenovský, Vaněk
Střídali:M. Novotný, T. Grym, R. Mrzena
    Druhý zápas byl lepší pro soupeře, jelikož my jsme ho neznali, ale oni měli možnost si nás prohlédnout v prvním duelu, ale rozhoduje se na hřišti. Věděli jsme hned od začátku, že to bude velmi těžký duel, jelikož Jankov měl velmi narostlé hráče a pro náš polopřípravkový tým to bylo velmi složité na prosazení. V sestavě nastává několik změn a největší je ta, že do branky to jde zkusit M. Grym a nevedl si zas tak špatně, když ukázal několik hezkých zákroků, za branky vesměs nemohl. Podzimek se vysunul do středu zálohy, ale na druhý poločas se stahuje na stopera, jelikož ve středu  zálohy tápal. Soupeř byl tedy lépe silově vybavený a rychlejší. Navíc první poločas byl patrný ostych vůči větším hráčům a to se také projevilo na výsledku. Hned na začátku 2. minuty inkasujeme, když se trefuje Erik Nguen - 0:1. O dvě minuty později je to již 0:2, když z 20 m zkusil vystřelit Voříšek a jeho pokus vymetl krásně šibenici a to se chytá hodně špatně. V 7. minutě nastala nepřesná rozehrávka v našem týmu a Nguen zvýšil na 0:3 pro Jankov z našeho pohledu. Poté soupeř trošku polevil a my jsme se začali osmělovat a i ukazovali náznaky, že kluci fotbal hrát umí a v sezóně nebudem muset hrát druhé housle. Přesto v 21. minutě završuje Nguen svůj hattrick a zvyšuje již na 0:4. O minutu později další branka a tentokrát díky Dirixovi - 0:5. Do konce poločasu ještě Voříšek svým druhým gólem zvyšuje na 0:6. Druhý poločas se již tolik nebojíme a dostáváme se do hry, nicméně si nevypracujeme vážnou šanci, ale několikrát jsme předvedli dobré narážečky a dobrou kombinaci. Ve 35. minutě předvádí výborný zákrok M. Grym, když vyrazí velmi dobrou střelu hostů, ale odražený balón i přes zákrok Gryma usměrní do sítě Dirix - 0:7. Minutu před koncem udělá chybku i velmi dobře hrající Malý, když namaže přímo Dirixovi a ten kompletuje také svůj hattrick a uzavírá skóre na 0:8 z našeho pohledu.

Sokol Jankov - Sokol Jesenice 6:1 (4:1)
Branky:
E. Nguen 4, V. Nerad, J. Zajíc - T. Zrůbková
    Stejně jako v loňském ročníku, tak i letos třetí zápas představoval jakési finále, neboť oba celky měli na svém kontě jednu výhru a rozhodovalo se tak mezi nimi. Utkání bylo velmi zajímavé a padlo hodně branek. Nejdříve skóre otevřel Jankov, když se krásně po centru trefil ve výskoku hlavou Nerad. Následně opět výborně hrající Zrůbková dokázala vyrovnat - 1:1. Vše nasvědčovalo tomu, že finále bude zajímavé a vyrovnané. Herně takové rozdíly nebyly, ale Jankov byl přesnější v zakončení a tak po dvou trefách Nguena už vedl Jankov 3:1. Když se trefil k tomu ještě Zajíc na 4:1, vypadalo to s Jesenicí bledě a tento náskok Jankov nechtěl ztratit. Jesenice bojovala, ale nedokázala vstřelit branku a naopak výborně střílející Nguen dalšími dvěma góly rozprášil šance Jesenice a upravil tak celkové skóre na 6:1.

Turnaj nabídl velmi zajímavé zápasy. Určitě se dalo na co koukat, navíc někteří hráči a některé hráčky předváděli i velké individuální výkony. Počasí i přes špatné předpovědi ještě vyšlo dobře, ikdyž na vyhlášení výsledků přišel větší déšť. Bohužel přišlo méně diváků než se čekalo, ač byl turnaj několikrát prezentován v rozhlase nebo na plakátech. Je to škoda, protože týmy za předvedené výkony zasloužili mnohem větší pozornost a potlesk více diváků. Tak snad další ročník turnaje vzbudí větší pozornost.
    Co se týče našheo výkonu, sice jsme obhájili poslední místo, ale doufejme, že letošní sezóna okopíruje tu loňskou, kdy se nám v přípravě nedařilo a pak přišlo ,,double". Každopádně celkem 8 hráčů hrálo poprvé na velké hřiště a když si vezmem, že tedy pouhých 7 hráčů mělo zkušenost s tímto fotbalem, je třeba tým pochválit za předvedený výkon. Silově jsme na tom hůř, je to dáno i výškou našich hráčů. Nicméně jsme ukázali, že je v nás fotbaovost a mohli bychom předvádět dobré výkony v sezóně. I přes prohry jsme se snažili o kombinace a hrái týmově. Tudíž děkujem hráčům za předvedený výkon. Dále děkujem divákům, kteří přišli povzbudit náš tým a vůbec přišli podpořit turnaj. Dále děkujem všem, kteří pomohli okolo bufetu. Děkuji i oddílům Jankova a Jesenice, že přijali pozvání na turnaj a třeba se někdy zase utkáme i za rok nebo i dříve.
    Samozřejmě na závěr turnaje přišlo vyhlášení výsledků, ale i předání individuálních ocenění. Jako v loňském ročníku byl vyhlášen nejlepší střelec turnaje a nejlepší hráč z každého mužstva. Nejdříve byl vyhlášen nejlepší střelec turnaje, kterým se stal celkem se 7 zásahy Erik Nguen. Dále byli vyhlášeni nejlepší hráči jednotlivých týmů: Za Jankov byl zvolen Jiří Zajíc, za Jesenici Tereza Zrůbková a za Jistebnici Lukáš Vačlena. Nejlepší střelec obdržel sošku a diplom a nejlepší hráči batoh a diplom. Dále přišlo na řadu předávání cen týmům. Každý tým obdržel diplom, pohár a dva větší pytlíky sladkostí. Doufejme, že se podaří uspořádat i 3. ročník turnaje příští rok a to opět zhruba v půlce srpna.

Turnaj žáků v Jistebnici - 13. 8. 2011
V sobotu 13. 8. hostila Jistebnice premiérový fotbalový turnaj žáků. První ročník se konal za účasti domácího 1. FC Jistebnice, našeho zpřáteleného klubu SK Praga Vysočany a také pozvaného hosta, týmu Sokol Miličín. Hrálo se systémem každý s každým 2x20 minut. Všechna utkání rozhodoval rozhodčí Jaroslav Pinc a podal jako vždy výborné výkony.
Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
Praga Vysočany: Fryš, Jirků - Prokopovič, Kubla, Bodnár, Němec, Kollár, Korger, Pšeničný, Čapek, Uher, Aniello de Gregorio, Kratěna, Ferenc,
                                 Podskalský, Vacek
Sokol Miličín: Čeněk - Matoušek, Smetana, Dohnal, Holý, M. Poustecký, Trefil, Adam, P. Sobíšek, Janáč, D. Poustecký, Plicka, Kahoun, Kolář,
                          D. Sobíšek, Diart

1. FC Jistebnice - Sokol Miličín 0:3 (0:1)
Branky:
M. Postecký, Smetana, P. Sobíšek
Sestava: Tkadlec - Šitta, Vávrovský, L. Mácha, Trpka - M. Kotalík, O. Kotalík, Kubec, Podzimek - O. Vačlena, Koudelka
Střídali: L. Vačlena, T. Grym, M. Grym, J. Mácha, Malý
Navíc zraněný Brouček
V prvním utkání jsme se utkali my s Miličínem. Soupeř měl vysoké kluky v obraně a přes ty naší hráči s těží procházeli, navíc nám chyběla útočná opora Novák. Miličín byl v utkání lepším týmem, ale my jsme si také několik šancí vytvořili. Snažili jsme hrát novým útočným stylem a to po zemi, žádné zbytečně nakopávané míče. Neodvedli jsme špatný výkon, přesto jsme nedokázali vstřelit branku a soupeř po brankách M. Posteckého, Smetany a P. Sobíška se dočkal prvních bodů do turnajové tabulky.

1. FC Jistebnice - SK Praga Vysočany 0:2 (0:1)
Branky:
Aniello de Gregorio 2

Sestava: Tkadlec - Malý, Vávrovský, L. Mácha, Trpka - Koudelka, O. Kotalík, Kubec, Podzimek - T. Grym, L. Vačlena
Střídali: Šitta, M. Kotalík, O. Vačlena, M. Grym, J. Mácha
V druhém utkání jsme soupeře řádně potrápili, bohužel jsme nedokázali vstřelit branku. Hosté dokázali dát dva góly díky Aniella de Gregoria a vyhráli a my jsme tak skončili v turnaji bez bodu. Přesto jsme proti hostům sehráli výborný zápas. Hráli jsme pohledný kombinační fotbal, který se musel divákům líbit.

SK Praga Vysočany - Sokol Miličín 1:0 (1:0)
Branka:
Aniello de Gregorio
V posledním utkání turnaje se utkali dva dosud neporažené celky. Šlo tedy o boj o první místo a prvenství v turnaji. Úspěšnější byl celek Pragy Vysočany, když se trefil Aniello de Gregorio.

Turnaj nabídl velmi krásní tři utkání, která nabídla plno fotbalových kousků a na žáky měl turnaj velice vysokou úroveň. Doufám, že tradici zachováme i příští rok a opět uspořádáme turnaj třeba i s více účastníky.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a všem účastníkům za fair-play hru. Doufám, že si všichni hráči turnaj plně užili. Dále děkuji všem ,kteří se podíleli na turnaji. Děkuji pekárně BMO za darované koláče pro nejlepší střelce.
Na závěr turnaje proběhlo klasické vyhlášení výsledků a nějaké odměny. Vyhlášen byl nejlepší střelec turnaje, který mse stal hráč vítězného celku Praga Vysočany Aniello de Gregorio, který vstřelil všechny 3 branky Pragovky. Dále byli vyhlášeni nejlepší hráči každého týmu. Za domácí tým to byl Tadeáš Grym, za Pragu brankář Ondřej Fryš a za Miličín kapitán Lukáš Trefil.

TABULKA:

1.  SK Praga Vysočany 2 0 3:0 6
2.  TJ Sokol Miličín 1 1 3:1 3
3.  1. FC Jistebnice 0 2 0:5 0

Turnaj žáků v Jistebnici
1. ročník je nachystán na 13. 8. 2011 od 9:30.  Účastníky bude náš tým - 1. FC Jistebnice, SK Praga Praha  a TJ Sokol Miličín.
Turnaj se odehraje na hřišti v Jistebnici. Zahájení je plánováno na 9:30 a zakončení zhruba na 12:10, včetně předání cen a vyhlášení výsledků.
Tento turnaj bude sloužit jako příprava na další sezónu, tudíž se ho účastní oddíly s hráči narozenými po 1. 1. 1997. Bude se hrát dle pravidel fotbalu s menšími úpravami. Hrací doba bude 2x20 minut, 5 minut přestávka, mezi zápasy 10 minut přestávka a méně. Pokud hráč dostane červenou kartu, mužstvo je do konce zápasu oslabeno, hráč však v dalším utkání smí nastoupit. Počet hráčů na soupisce je libovolný, soupiska se odevzdá před turnajem. Bude se střídat hokejovým způsobem. Hrát bez vyměnitelných špuntů!
V případě nerozhodného výsledku se zahrávají pokutové kopy (5, pokud se ani tak nerozhodne, každý tým přidává po jedné penaltě).

Bodové hodnocení: 3 body za vítězství v normální hrací době
                                    2 body za vítězství v penaltovém rozstřelu
                                    1 bod za prohru v penaltovém rozstřelu
                                    0 bodů za prohru v normální hrací době

Účastníci turnaje:

1. FC Jistebnice             SK Praga Vysočany                TJ Sokol Miličín

Více o mužstvech najdete v sekci Představujeme a dále představujeme oddíly.

Program turnaje:
9:25 zahájení turnaje (možná rovnou zápas, Praga přijede na své utkání zřejmě až)
9:30 - 10:15 1. FC Jistebnice - TJ Sokol Miličín
10:25 - 11:10 1. FC Jistebnice - SK Praga Praha
11:20 - 12:05 SK Praga Praha - TJ Sokol Miličín
12:07 vyhlášení výsledků a předání cen
od 13:00 mají turnaj muži

Všechna utkání bude řídit pan rozhodčí Pinc z Nadějkova.
Doufám, že i v dalších letech se tato tradice turnajová v Jistebnici udrží a nepůjde tedy pouze o jeden ročník.