Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.01.2019 14:41:07 

Dorost 1. FC Jistebnice

Další informace

 Informace k turnaji v Praze 22. 6. 2013
    
V sobotu 22. 6. 2013 nás čeká poslední fotbalová akce této sezóny, turnaj starších žáků v Praze za účasti domácí Pragovky, našeho týmu, Viktorky Žižkov, jako stálých účastníků, podruhé se účastní Dolní Počernice a poprvé Admira Praha, horký adept na celkové vítězství. O turnaji již jsou některé informace - viz. níže. Přesto bych doplnil tyto informace o to, co jste dostali na papírku, kdyby jste ho náhodou ztratili. Do Prahy jedeme autobusem - odjezd 6:30 z náměstí! Mezi 8:00 a 8:30 je zápis účastníků a poté v 9:00 začíná první utkání turnaje. My odehrajeme své první utkání zhruba v 9:45 proti Admiře Praha, tedy ,,lehčí" rozjezd :-) Na turnaj si vemte fotbalové vybavení (kopačky, chrániče), dále bundu, mikinu popřípadě i tepláky, kdyby bylo chladněji, ať nenastydnete mezi zápasy. Dále si s sebou vemte pití a jídlo na celý den. Nicméně v rámci turnaje máme zamluvených 20 porcí k obědu! Taktéž po obědě máme delší volný čas a tak je domluven zhruba půl hodinová prohlídka O2 arény, takže se máte na co těšit a samozřejmě dalším tahákem zůstává Karol Kisel, který bude přítomen při vyhlášení. Jinak na místě je výborně vybaveno zázemí se skvěle vybaveným bufetem. Samozřejmě s sebou i kartičku zdravotní pojišťovny a taktéž bez pochyby nezapomeňte vítěznou náladu!!! Budeme jí potřebovat :-) Můžete si vzít i na čas mezi zápasy nějaké pantofle, kdyby bylo teplo, ať nemusíte být neustále v kopačkách. Více a vše znovu si vyslechnete ještě na dokopné ve čtvrtek :-) Doufám, že se ještě nahlásí nějací rodiče, aby nás pořádně podpořili a vytvořili nám na Pragovce domácí prostředí! Od zítřka by mělo být jednotlivé představování soupeřů, každý den jeden.

III. ročník starších žáků DECRO BZENEC CUP v Praze                
    
Fotbalový ročník 2012/2013 se ubírá pomalu ke svému konci a nastává čas bilancování a hodnocení sezóny. Ale proč si sezónu ještě neprodloužit. My tak učiníme. Již počtvrté se totiž vydáme na fotbalový turnaj starších žáků do Prahy na hřiště Pragy Vysočany. Na řadě je třetí ročník turnaje Decro Bzenec Cup. V úplně prvním roce jsme skončili na 4. místě. První ročník pod názvem Decro Bzenec Cup jsme skončili opět 4. a v loňském roce jsme obsadili 5. místo ve velmi silné konkurenci těchto týmů: Praga Vysočany, Viktora Žižkov, Dolní Počernice, náš tým a Chlumec nad Cidlinou. Letošní ročník bude mít téměř stejné obsazení. Opět se turnaje zúčastníme my, samozřejmě domácí celek Praga Vysočany, Dolní Počernice i Viktoria Žižkov. Počernice se turnaje zúčastní podruhé v řadě, ostatní tři týmy se turnaje účastní po všechny ročníky. Nováčkem letos bude ligový tým FK Admira Praha U15, což může být především pro náš tým velmi velkou motivací ukázat se. Podle obsazení jsme outsider celého turnaje a tak můžeme překvapit. V loňském roce jsme propadli na poslední místo a přitom jsme za předchozí tři ročníky měli nejsilnější mužstvo. Doufejme, že letos s týmem plného nováčků překvapíme a soupeře zaskočíme nebo aspoň ukážeme svým protivníkům, že i Jistebnice, účastník okresního přeboru, dokáže hrát s takovými velkými týmy. 
    Turnaj se odehraje v sobotu 22. 6., tedy tradičně týden po skončení soutěží. Výkop prvního utkání je naplánován na 9:00, přičemž před prvním utkání proběhne přivítání všech účastníků. Systém turnaje je, že každé mužstvo odehraje zápas s každým účastníkem. Čeká nás tedy celkem porce 4 zápasů. Každé utkání se hraje 2x20 minut. Hraje se klasicky, tedy 10+1 s klasickými fotbalovými pravidly. Turnaj bude zpestřen opět vystoupením mažoretek Sokola Vysočany jako každým rokem. Mažoretky jsou mistriněmi Evropy z roku 2012. Zajímavý lesk bude mít slavnostní předání cen při závěrečném vyhlášení výsledků. Ceny by totiž měl předávat, pokud se nestane nic závratného, kapitán ligové Slavie Praha Karol Kisel (bývalý hráč mj. Bohemians 1905, Slavie Praha, Slovanu Liberec, Sparta Praha a FC Sydney). Snad bude i možnost se s touto velkou osobností pražské Slavie i vyfotit. 
    Rozpis turnaje: 9:00 Dolní Počernice - SK Viktoria Žižkov, 9:50 FK Admira Praha - 1. FC Jistebnice, 10:35 Praga Vysočany - Dolní Počernice, 11:25 SK Viktoria Žižkov - FK Admira Praha, 12:10 1. FC Jistebnice - Praga Vysočany, 13:00 Dolní Počernice - FK Admira Praha, 13:45 1. FC Jistebnice - Viktoria Žižkov, 14:35 FK Admira Praha - Praga Vysočany, 15:20 1. FC Jistebnice - Dolní Počernice, 16:10 Viktoria Žižkov - Praga Vysočany, 16:50 předpokládaný konec a předání cen
Pozn.: časy jsou pouze orientační 
    Podrobné informace dostanete všichni o treninku nebo na zápase. Do Prahy pojedeme autobusem v 6:30 z náměstí v Jistebnici. Srdečně jsou zváni i rodiče, jen prosím nahlašte mi, kdo pojede z rodičů, ať mám přesný počet a seznam lidí, kteří pojedou. Ze seznamu účastníků vidíte, že sice je tento turnaj jakousi třešinkou na dortu, ale nejedeme tam pouze na výet, ale zahrát si pořádný fotbal a tam s flinkáním a nebojovností nepořídíme. Přesto doufám, že si pojedete ten turnaj užít. Ovšem je třeba ještě odmakat zápas s Božeticemi.
Více k jednotlivým týdnu přinesu v následujícím týdnu průběžně.

Turnaj Decro Bzenec Cup 2012
Informace k turnaji Decro Bzenec Cup 2012:            
Již na stránkách proběhlo info o turnaji v Praze (můžete nalézt níže), nyní si něco připomenem a pro ty, co ztratili papírek, tak zopakování zakladních informací. V sobotu 23. 6. 2012 se vydáme již potřetí na turnaj do Prahy na Pragovku. Letos bude mít podruhé turnaj hlavní název Decro Bzenec Cup. V loňském ročníku jsme obhájili 4. místo z předešlého turnaje. Odjezd je plánován na 6:30 z náměstí. V 6:15 je sraz na náměstí, abychom se ujistili, že máme vše a hlavně autobus tam může být dříve a je třeba vyjet opravdu přesně. V časovém rozmezí 8:00 - 8:30 je plánována prezentace, my bychom měli na místo dorazit v 8:00. Pojedeme velkým autobusem a tak jsou srdečně zváni i rodiče a doufám, že se ještě někteří přidají k těm nahlášeným. (zatím seznam účastníků čítá 31 jmen). Bude se hrát systémem každý s každým. Každý hráč startuje na vlastní pojištění, je zajištěn oběd, my dle rozpisu pujdeme před 11:00. Hrací doba by měla být 2x20 minut.
Rozpis našich utkání: 9:45 Chlumec nad Cidlinou, 12:00 Praga, 13:30 Viktoria Žižkov, 14:00 vystoupení mažoretek, 15:30 Dolní Počernice
Předpokládaný závěr turnaje je 17:30 i s vyhlášením, odjezd zhruba mezi 18:30-19:00, uvidíme dle situace
S sebou: jídlo a pití na celý den, věci na fotbal!! (kopačky, chrániče, triko, bunda, tepláky při chladném počasí...), pantofle (při větších pauzách), kartičku zdravotní pojišťovny, vítězná nálada, případné kapesné dle uvážení. Kdo nedá do soboty, tak v sobotu 100 Kč!

 

Informace k druhému ročníku turnaje DECRO BZENEC CUP:
V sobotu 23. 6. 2012 se vydáme již potřetí na turnaj do Prahy na Pragovku. Letos bude mít podruhé turnaj hlavní název Decro Bzenec Cup. V loňském ročníku jsme obhájili 4. místo z předešlého turnaje. V letošním roce jsou účastníci opět obměněny, zůstala trojice Jistebnice, Praha Vysočany a Viktoria Žižkov. Zbylá dvojice přispěje k velmi atraktivnímu turnaji, neboť jde o kvalitní týmy. Podrobněji se každým týmem budeme zabývat týden před turnajem, jak tomu bylo loni ve formě Představujeme oddíl. Pragovku a Viktorku moc představovat nemusíme, tudíž bude o nich psáno společně. V letošním roce pojedem na místo činu až v sobotu ráné, odjezd bude s největší pravděbodobností v 6:30. 8:00 - 8:30 je plánována prezentace, takže bychom měl ido Prahy, když vše dobře pujde, dorazit akorát. Podrobný rozpis utkání, který se může samozřejmě změnit je níže. Pojedeme autobusem a srdečně budou zvání i rodiče. Podrobný popis co s sebou dostanete v sobotu na zápase. 
    Bude se hrát systémem každý s každým, jak tomu bývá na turnajích s menším počtem účastníků. Startovat smí hráči narozeni po 1. 1. 1997, startovné je nulové, každý hráč startuje na vlastní pojištění, je zajištěn oběd, my dle rozpisu pujdeme před 11:00. Každopáně určitě s sebou nějakou svačinu. Bude se hrát 10+1 s hokejovým střídáním a je zakázáno mít kopačky s vyměnitelnými kolíky!!!! Každý hráč musí mít samozřejmě fotbalovou výstroj dle pravidel. Hrát budeme v zeleno-bílých dresech. Pragovka bude mít svoje stylové modro-bílé, Viktorka červené, Počernice rudé a u Chlumce se neví zatím.
Účastnící turnaje:
SK Praga Vysočany  - účastník 1. A třídy SŽ sk. A, Praha - 8. místo
SK Viktoria Žižkov  - účastník 1. A třídy SŽ sk. B, Praha - 11. místo
1. FC Jistebnice  - OP Písek, 1. místo
FK Chlumec nad Cidlinou  -účastník KP Královéhradeckého kraje, 8. místo ze 13 (údajně horký adept na výhru)
Sokol Dolní Počernice - účastník 1. A třídy SŽ sk. A, Praha - 10. místo


Rozpis utkání:
9:00
Sokol Dolní Počernice - Viktoria Žižkov
9:45 Chlumec nad Cidlinou - Jistebnice
10:30 Praga - Dolní Počernice
11:15 Viktoria Žižkov - Chlumec nad Cidlinou
12:00 Jistebnice - Praga
12:45 Dolní Počernice - Chlumec nad Cidlinou
13:30 Jistebnice - Viktoria Žižkov
14:00 vystoupení mažoretek Sokol Vysočany - kulturní vsuvka
14:40 Chlumec nad Cidlinou - Praga
15:30 Jistebnice - Dolní Počernice
16:15 Viktoria Žižkov - Praga
Hrací doba by měla být 2x20 minut

 

Turnaj Decro Bzenec Cup 2011
Něco pro pobavení

Dokopná nám ukončila sezónu,
na Prahu jsme si nechali fazonu.
Turnaj to bude velký,
snad boj o prvenství nebude horký.
Rádi bychom tam uspěli,
všechny zápasy vyhráli.
Budou tam nějaký hokejisti Slávie,
to bude mezi fanoušky mánie.
Těžký to bude soupeř,
tak se proti nim jako kuře opeř.
Sfouknem je jako svíčky,
dáme jim bůra, nemrknou ani víčky.
Musíme však hrát s pokorou a pílí,
k soupeřům buďme milí.
Ať skončíme první nebo poslední,
to vůbec není zásadní.

Nové informace: Turnaj v Praze 18. 6. 2011
Nyní také konečně informace k turnaji v Praze. 18. 6., jak již bylo řečeno někdy v únoru, se zúčastníme podruhé turnaje na hřišti Praga Praha. Tentokrát bdue program o něco bohatší pro nás než byl v loňském roce. Především se turnaje zúčastníme pouze my, bez Dražic, a tak by bylo dobré, kdyby vyšlo, že se sejdem všichni. Od února proběhlo mnoho změn. Změnil se od loňska i název, kdy se hrálo O pohár starosty městské části Prahy 9. Letos turnaj nese název Decro Bzenec Cup 2011.
Tentokrát pojedeme do Prahy již v pátek 17. 6. Odjezd je zajištěn. Do Prahy pojedem autobusem, je domluven malý autobus od firmy Zeman Bus. Odjezd bude v pátek 17. 6. v 16:00 z náměstí!!! Tím pádem, pokud nestíháte třeba ze školy, nějak si to zkuste omluvit, případně bychom dali i nějaké potvrzení, že nejdete za školu, ale jedete na turnaj. Po příjezdu do Prahy se pujdeme ubytovat. Je zajištěný nocleh v anglické škole, zhruba 200 metrů od hřiště. Budeme spát na zemi, nicméně budeme mít pod sebou žíněnky a pak si každý musí vzít karimatku a spacák! Takže pod sebou budeme mít dobrý podklad. Můžete se kouknout i na stránky školy, kde budeme spát: www.zs.spitalska.cz Ubytování nám bude hradit tým Pragy Praha. Dále večer je pro nás přichystán ještě program. Půjdeme na bobovou dráhu, která je pěšky prý 700 m od hřiště. Praga Praha nám uhradila již 40 jízd, takže na každou vyjdou určitě dvě jízdy. Myslím, že to bude hezké zpestření. Můžete nahlédnout na www.bobovadraha.cz
Původně byla v plánu prohlídka komplet O2 arény včetně zázemí, ale bohužel O2 aréna se dostala do všem známým problémům a tak tento program padl. Večerka samozřejmě bdue včas, abychom se vyspali na turnaj. Podle času možná bude ještě procházku trochu do města i s hráči Pragy, aby jste navázali lepší kamarádský vztahy. Večeři si každý vezme sám z domova, vidím to na nějaké řízky atd.. Případně u bobové dráhy je možnost občerstvení, něco si koupit.
Ráno máme již v 7:30 domluvenu snídani. Snídaně proběhne formou švédských stolů, budou mísy se sýry, zeleninou, uzeninou atd.., čaj, kafe..
V 8:30 je zahájení turnaje a pak následují zápasy. V poledne vystoupí jako loni mažoretky Vysočany. Původně se měl odehrát večer ještě zápas mužů Pragy a Slavoje Houslice, známé z TV seriálu. Nicméně ze soboty byl tento zápas odsunut. Dále máme zajištěn i oběd. K obědu bude buď rizoto, těstoviny se špenátem nebo kuřecí řízek s bramborem. Tak uvidíme, co z tohoto výberu nakonec bude k obědu. Pro každý tým je určeno 20 porcí.
Pokud jde o týmové obsazení, tak to mělo také zajímavý vývoj. Z původní pětice Praga, my, Žižkov, Bohemians a Drážďny, se turnaje zúčastní pouze první tři, které doplní Česká Kamenice (OP děčínska - 4. místo) a HC Slavie Praha - ročník 99. Především poslední tým bude velmi zajímavým protivníkem, jelikož se prý náramně těší, jak si na turnaji zastřílí. Úvodní zápas turnaje obstaráme my s Viktorkou Žižkov od 8:45. Bude se hrát 40 minut, takže asi 2x20 minut, čas bude ještě upřesněn. Další orientační rozpis: 9:30 Slavie - Kamenice, 10:15 Praga - Jistebnice, 11:00 Žižkov - Slavie, 11:45 Kamenic - Praga (my máme od 11:30 oběd), 12:30 Jistebnice . Slavie, 13:15 Kamenice - Žižkov, 14:00 Slavie - Praga, 14:45 Kamenice - Jistebnice, 15:30 Žižkov - Praga a v 16:10 je plánovaný závěr turnaje a předání cen.
Pokud jde o odvoz domu. Tentokrát jsme zvolili takovou formu, že poprosíme Vás rodiče, jestli někteří dojedete pro kluky. Bylo by dobré se domluvit a jet třeba s pěti auty, aby se vše pobralo. Samozřejmě je možnost přijet hned ráno a podpořit náš tým!
Kdyby byly jákékoliv otázky, klidně se ptejte.

TOPlist